امروزه به دلیل کاهش سطح آب های زیر زمینی و کمبود آب و هزینه های گزاف کارگری کارشناسان آمده اند. آبیاری قطره ای خود در گلخانه به ساده تر شدن کار و کاهش زمان مراقبت از گیاهان کمک می کند. شیر برقی Hunter امکان استفاده برای آبیاری زمین های کشاورزی، باغات، مراتع و گلخانه ها را دارد. این محصول، با کیفیت بالای خود و همچنین مقاومت خوب، توانسته است سال ها در صدر پر فروش ترین شیر های برقی قرار گیرد. لازم است بدانید که این مدل در مقابل فشار بالای آب نیز بسیار مقاوم است. توانایی بالای این دستگاه در شستشوی سطوح قابل شستشو با آب و سهولت کاربرد آن سبب شده است کاربرد دستگاه های واتر جت صنعتی به نحو قابل توجه گسترش یابد. در آن مرحله ، یک واشر فشار باید برای تشخیص و ترمیم به مغازه مراجعه کند. این سوپاپ ها، منجر به جریان یافتن یکطرفه آب شده و در صورتی که آب تحت فشار برگشتی یا افت فشار قرار گیرد، سیستم آبیاری را به طور خودکار خاموش می کند.

 
سپس در تایم تعیین شده، آبیاری متوقف می شود. این مدل در لیست پرفروش های کمپانی هانتر بوده و فروش بالایی را در سال های اخیر به نام خود ثبت نموده است. مدل دیگر ICV نام دارد که در سایز 1 ، 1.5 ، 2 و 3 اینچ در بازار موجود می باشد. همانطور که از نام این محصول پیداست، این شیر برقی با جریان مستقیم برق کار می کند. شیر برقی هانتر چگونه کار می کند؟ در بخش فوقانی شیر برقی Hunter، کلاهکی دیده می شود. یکی از کاربردهای جالب شیر برقی Hunter ، استفاده جهت آبیاری زمین های چمن است. سیستم آبیاری قطره ای یک گزینه بادوام و قابل اعتماد است. از این شیر برای آبیاری به روش بارانی، و همچنین سیستم آبیاری قطره ای کاربرد فراوانی دارد. سیستم قطره ای کاملاً به کیفیت این عنصر بستگی دارد. حالا باید تخیل خود را روشن کنم تا همه اینها را به یک سیستم آبیاری مناسب تبدیل کنم. این محصول امکان قطع و و صل کردن آب را در سیستم آبیاری بر عهده دارد. این محصول دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده بوده که دارای مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربات احتمالی می باشد.
 
بد نیست که در ابتدای کار کمی درباره شیر برقی توضیح دهیم. در زمان مقرر شیر برقی امکان آبیاری را برای شما فراهم می کند. زمان آبیاری از 1 دقیقه 120 دقیقه تا 300 دقیقه قابل برنامه ریزی است. یعنی شما میتوانید تعیین کنید هر روز چند بار و به مدت چند دقیقه به یک گل یا گیاه آب داده شود . در مه پاش های صنعتی باید از یک یا چند پمپ قدرتمند استفاده کرد ، همچینن تعداد قطعات و میزان قدرت آنها نسبت به مدل خانگی و نیمه صنعتی کاملا متفاوت است. در انتخاب دستگاه واترجت توسط خریداران عزیز حتما به کیفیت پمپ ،میزان قدرت و کیفیت موتور، کیفیت تفنگی، شیلنگ و لنس دستگاه واترجت توجه شود. حتی شاید لازم باشد که خاک را با کود و برگ های فرسوده تغذیه و اصلاح کنید تا مواد مغذی افزایش یابد و فرآیند زه کشی به کندی صورت گیرد. طبقهبندی کلی این تجهیزات شامل تجهیزات همراه دستگاه و تجهیزات قابل خریداری برای دو منظور یعنی افزایش کارایی و جایگزینی قطعات فرسوده است. معمولا در یک روز افتابی، تعرق گیاه بلافاصله بعد از طلوع خورشید به سرعت افزایش می یابد و چون ریشه ها نمی توانند اب تعرق شده را جبران کنند، گیاه موقتا از آب ذخیره شده در بافت ها استفاده می کند و باعث تجمع اب طول شب می شود.
 
اگر در انتخاب پمپ دچار سردرگمی شده اید می توانید با مشاوران و مهندسین اشپک تماس بگیرید و با طرح سوالات و درخواست مشاوره و راهنمایی از آن ها خرید پمپ را با خیال آسوده انجام دهید. شیر برقی Hunter امکان نصب بر روی رگلاتور مدل ACCU-Set را دارد که به وسیله آن امکان تنظیم فشار خروجی آب فراهم شده است. به طوری که از کوچکترین کارها تا پیچیده ترین آن، توسط مهندسان مکانیزه شده است. در دوره ای زندگی میکنیم که علم و فناوری در پی مکانیزه کرده همه فعالیت ها است. کم کم با تغییر سبک زندگی به زندگی آپارتمان نشینی و کمتر شدن فضای خانه، پاسیون ها هم به خاطرات پیوستند. لذا تغییر آن بسیار ساده بوده و نیاز به تهیه نوع خاصی نمی باشد. این قطعه نیاز به 24 ولت جریان به صورت مستقیم دارد. برای مثال استفاده از شیر برقی Hunter باعث می شود که شما به تعداد کمتری نیروی کار برای آبیاری نیاز داشته باشید.